Само в 7DniBansko.bg

Екс-играч на Динамо (Киев) помогна с гол Банско най-накрая да бие

7 Dni Bansko10.04.2017130

Банско най-накрая се върна на победния път! Домакините удариха Несебър с 2:0 в мач от XXIII кръг на Втора лига.

Домакините натиснаха в началото на мача и след четвърт час игра успяха да поведат. Андонов изби удар на Фикийн, но при добавката Калоян Бонев прати топката в мрежата за 1:0. Морският тим можеше да изравни чрез Джунейт Яшар, чийто изстрел обаче премина до гредата.

През втората част гостите отново имаха няколко отлични възможности за изравнително попадение. Шут на Яшар премина малко над напречната греда. 10-ина минути преди края на редовното време пък вратарят на Банско спаси сигурен гол, след удар на Иван Стоянов.

Второто попадение за Банско падна в последната минута на мача. Точен бе някогашният играч на Динамо Киев Атанас Чепилов, който се възползва от пас на Шишков.