Само в 7DniBansko.bg

Бомба във футбола ни! Още веднъж отзад за ЦСКА в Банско!

7 Dni Bansko05.03.2017170
Отборът на Банско постигна първа победа през пролетния дял във Втора лига след домакински успех с 2:1 над дубъла на ЦСКА. В състава на „армейците“ имаше една дузина играчи с мачове през този сезон за първия състав на столичани. Отборът пък е воден от сппряганият за бъдещ треньор на първия тим Светослав Тодоров.
Красимир Станоев изведе „червените“ в резултата в 49-ата минута на срещата, но домакините от Банско обърнаха развоя на мача с попадения на Виктор Шишков в 55-ата минута и Георги Фикиин в 79-ата минута. По същата схема червените паднаха вчера и в „А“ група от Левски.
В класирането Банско е на предпоследното 15-о място с актив от 15 точки, а ЦСКА е на  6-ото място с 27.